Odhalení A...2x25

19. března 2012 v 15:18 | Belinda |  KDO JE -A?
Takže, myslím, že kdo tento seriál sleduje strašně se těší na odhalení A.
A, bude odhalena ve 25 díle 2.série. Tento díl bude vysílán v Americe právě dnes takže počítám, že v ČR tu bude tak zítra možná dneska večer...
A co se vlastně má stát v této epizodě?
Jedna z oblíbených postav zemře. Lucy Hale sama potrvdila, že ani jedna z lhářek to nebude, takže do 3.série vstoupí všechny.
Ve sprše se odehraje opravdu děsivý okamžik.
Nic by se nemělo stát Calebovi, Ezrovi ani Elle. Je možné, že do 3.série vstoupí "živá" i Maya, ale není nic jisté, protože ani představitelka Mayi neví kdo zemře. Je také možné, že zemře mimo obrazovku.
Také se šušká, že odhalení A, nebude ta největší bomba, na kterou se v tomto díle můžeme těšit. No nevím co je na tom pravdy, ale stejně se těším.
Také se říká, že v tomto díle se Maya vůbec neobjeví, za to by se měla objevit Paige.
Pravděpodobně Ezra políbí Ariu před zraky všech.
Jedna ze lhářek pravděpobně uzavře s A dohodu a tím zradí své kamarádky.
Jeden rozhovor poukazuje na to, že jsme už A viděli neodmaskovanou a také jsme ji/ho slyšeli mluvit. Myslím že to bylo v první díle a potom v díle kde byl Halloween. Také A říká, že chce aby se její tajemství dozvěděla jen jedna z dívek. Proto s ní asi uzavře nějakou dohodu.
Já osobně si myslím, že A Alison nezabil/a. Jen ji pouze neměla ráda tak moc, že by si pouze přála aby zemřela, ale podle mě ji opravdu nezabil/a.
A nakonec jak už asi víte Jenna slepá není!!!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama