Rozhovor s Janel o třetí sérii

6. dubna 2012 v 20:31 | Belinda |  3.série
Rozhovor s Janel o třetí sérii:
Wetpaint Entertainment: Nyní jsi pravidelnou postavou seriálu, což je skvělé! Obávala ses, co bude s Monou?
Janel: Rozhodně, obzvláště proto, že Mona v knihách zemře. Takže jsem tak trochu zatajila dech, když jsem četla scénář a zjistila, že jsem spadla z útesu. Bylo to jako (sarkasticky) "Super, jsem mrtvá?" a pak to nadšení, když jsem na konci zjistila, že nejsem. A samozřejmě to bylo jako "No, můžou mě zabít v pár následujících epizodách 3. řady. Nevím, co se bude dít." A poté ze mě udělali pravidelnou postavu. Jsem opravdu vzrušená, nadšená a poctěná, že jsem částí obsazení. A už se nemůžu dočkat, až zjistím, co se bude dít ve 3. sérii.
Víš něco o 3. řadě, jako třeba zda Mona pracuje sama nebo opravdu existuje "A Team"?
Zjistíte více o jejím návštěvníkovi. Rozhodně tam existuje nějaké propojení. Všechny kousky do sebe začnou zapadat. 3. řada se bude dějově odehrávat 6 měsíců po finále 2. řady, takže zrovna v době 2. výročí smrti Alison. Mona je 6 měsíců v Radley sanatoriu. Zjistíte toho více. Má hodně co vysvětlovat.
Udělala jsi dost ošklivých věcí v průběhu dvou sérií, ale myslíš si, že je Mona podplatitelná?
Nejsem si jistá a ani si nejsem jistá, jestli někdo chce, aby byla. Myslím tím, mít darebáka v show je trochu zábava. Nevím, jestli chci, aby byla podplacená.
Nevíš, jestli je Mayina smrt vázána na originální tajemství?
Myslím, že všechno je propojené. Ale to je jen má teorie. Nevím to jistě, ale tak si to myslím. Nemyslím si, že něco v show je náhoda.
Víš něco o Alison a její existenci v tuto chvíli?
Očividně měla Alison velmi silný vliv na mnoho lidí a myslím, že zjistíte víc o tom, jak tyto lidi ovlivňovala a jak to vedlo ke všemu, co se stalo později.
Jsi zvědavá, jestli je pořád na živu, zvažujíc, zda se v tomto bodě řídí knihami?
Jsem velmi zvědavá, jakým směrem se scénáristé vydají, protože jak my všichni opakovaně říkáme - knihy byly inspirací pro TV show, neřídíme se jimi přesně. A oni nás všechny členy obsazení šokovali s tím, jak přišli s rozdílnými věcmi, než které jsou v knihách. Takže jistě budou mnohá překvapení, která přijdou, a já se nemůžu dočkat!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 21. dubna 2012 v 17:28 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá... Už se děsně těším!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama