Duben 2013

Svět AVALON

27. dubna 2013 v 9:47 | Belinda |  Currently

Ahoj lidičky,
tak mám nové AFFS.
Je to tento blog avalons-story, který je zaměřen na knížky, filmy a vlastně všecko co by vás mohlo zajímat.
Takže pokud máte chvilku čas i chuť určitě se tam podívejte bude to stát za to :)Hra lží

23. dubna 2013 v 19:23 | Belinda |  Hra lží
Hra lží
The Lying Game
Autorkou úspěšné série Hra lží je známá Sara Shepard, též autorka knižní série Pretty Little Liars (Roztomilé malé lhářky).
Z této kniní série vznikl i populární seriál pod stejným jménem.
V příběhu se mísí útěk, láska, vražda, vydírání, pomsty a hlavně propracované a velmi dobře promyšlené lži.


Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá - představení na přidanou - a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít.

Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou - vklouznout do mého starého života a po kousíčkách ho skládat dohromady. Ale může se smát důvěrným vtipům s mými nejlepšími kamarádkami? Přesvědčit mého kluka, že ona je ta dívka, do které se zamiloval? Předstírat, že je šťastná, bezstarostná dcera, když objímá mé rodiče na dobrou noc? A dokáže hrát dál tohle divadýlko i potom, co si uvědomí, že můj vrah ji sleduje na každém kroku?

Když se Emmin nevlastní bratr vytasí s videem, které objevil na internetu, Emma je v šoku. Že někdo natáčí na video vraždu mladé dívky, to by ještě skousla - nejspíš se jedná o nějakou stupidní hru. Jenomže ta dívka vypadá úplně stejně jako ona! Kdo to může být?
Že by Emma měla dvojče a nevěděla o tom? Vzhledem k tomu, že strávila skoro celý svůj dosavadní život v pěstounské péči, je to docela možné.
Po krátkém pátrání Emma zjistí, že má opravdu sestru jménem Sutton, a rozjede se za ní. Než se však dívky stačí sejít, Sutton záhadně zmizí a Emma začíná mít neblahé tušení, že vražda na videu nebyla jen hra…

Roztomilá malá tajemství

23. dubna 2013 v 19:06 | Belinda |  Knížky
Roztomilá malá tajemství
Roztomilá malá tajemství je doplňková knížka ke knižní sérii Roztomilé malé lhářky.
V této knize se dozvíme různá tajemství a odhalíme jak Vánoční prázdniny strávila Emily, Hanna, Spencer i Aria.Vrah Alison DiLaurentisové je za mřížemi a s tajemnou A je také konec. Holky si mohou po dlouhé době vydechnout, protože netuší, že se chystám navázat, kde A skončila. Plán mám připravený. Co myslíte, na koho si posvítím ze všech nejdřív? Na Hannu, Emily, Arii a Spencer.
Vsadím se, že nebude dlouho trvat, než se děvčata zase do něčeho namočí - hlavně teď, když si myslí, že je A nehlídá. Uhodnete, do čeho se spadnou tentokrát? Nebojte se, já se pěkně přikrčím… a budu je pozorovat.
"Brzy odhalím, jaké mrchy v díckách dřímou, spolehněte se.... "NAJDI MĚ!

22. dubna 2013 v 20:54 | Belinda |  Píšu

Ahoj lidičky :)
Jak pak se máte?? Omlouvám se, že jsem poslední dobou nic nepřidávala, ale bylo toho nějak moc.
Ale teď se budu snažit aspoň někdy něco přidat :)
Takže jsem si nově založila Ask.fm a Twitter, pokud po mě něco budete potřebovat tak dejte vědět ráda se ozvu :)


Ano, ano a zase ANO!!!

22. dubna 2013 v 10:09 | Belinda |  Píšu
Konečně se blíží chvíle na kterou jsem tak dlouho čekala. A to jest další překld knížky
o roztomilých lhářkách....
HŘÍŠNÉ, pěknej název pro další knihu, nemyslíte??