Hra lží

23. dubna 2013 v 19:23 | Belinda |  Hra lží
Hra lží
The Lying Game
Autorkou úspěšné série Hra lží je známá Sara Shepard, též autorka knižní série Pretty Little Liars (Roztomilé malé lhářky).
Z této kniní série vznikl i populární seriál pod stejným jménem.
V příběhu se mísí útěk, láska, vražda, vydírání, pomsty a hlavně propracované a velmi dobře promyšlené lži.


Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá - představení na přidanou - a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít.

Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou - vklouznout do mého starého života a po kousíčkách ho skládat dohromady. Ale může se smát důvěrným vtipům s mými nejlepšími kamarádkami? Přesvědčit mého kluka, že ona je ta dívka, do které se zamiloval? Předstírat, že je šťastná, bezstarostná dcera, když objímá mé rodiče na dobrou noc? A dokáže hrát dál tohle divadýlko i potom, co si uvědomí, že můj vrah ji sleduje na každém kroku?

Když se Emmin nevlastní bratr vytasí s videem, které objevil na internetu, Emma je v šoku. Že někdo natáčí na video vraždu mladé dívky, to by ještě skousla - nejspíš se jedná o nějakou stupidní hru. Jenomže ta dívka vypadá úplně stejně jako ona! Kdo to může být?
Že by Emma měla dvojče a nevěděla o tom? Vzhledem k tomu, že strávila skoro celý svůj dosavadní život v pěstounské péči, je to docela možné.
Po krátkém pátrání Emma zjistí, že má opravdu sestru jménem Sutton, a rozjede se za ní. Než se však dívky stačí sejít, Sutton záhadně zmizí a Emma začíná mít neblahé tušení, že vražda na videu nebyla jen hra…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mary~ Mary~ | Web | 26. dubna 2013 v 8:06 | Reagovat

to je docela nevýhoda tetovaní :(

2 Mary~ Mary~ | Web | 26. dubna 2013 v 8:08 | Reagovat

Tenhle seriál je boží:) aspon ze začátku, ke konci řady ty díly byly už trošku slabší:/ ale jinak bomba :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama