4x01 A is for A-L-I-V-E

18. června 2013 v 21:28 | Belinda |  Pretty little liars
Konečně po dlouhé prodlevě ve vysílání seriálu Pretty Little Liars je nová série konečně tady.
Čtvrtá série a její první díl A is for A-L-I-V-Ebyl odvysílán v úterý 11.6.2013.
Jako každý první díl nové série i tento začíná ohlédnutím zpět na některé důležité události.

Pokud si pamatuje poslední scénu z 22.dílu 3. série, dívky společně s Monou stojí u zabláceného policejního auta, které Hanna postrčila do jezera, a chystají se otevřít kufr, budete zřejmě vědět jaká scéna v tomto novém díle navazuje. Lhářky otevírají kufr a nacházejí v něm mrtvé prase. Mona se mezi tím snaží vypreparovat čip na kterém je uloženo video, kde Ashley nabourá do Wildena.

-A pošle Llhářkám další textovku:
"You're mine now. Kisses. -A"
"Teď jste moje, pusu. -A


-A ví jak na lhářky hodit vraždu Wildena, co na to víc říct? -A je vždy o krok napřed a je jedno kolik má -A team členů.

Dívky však netuší, že je -A natáčí a je jim neustále v patách. Policie poté najde v autě i mrtvolu Wildena. Lhářky se snaží vyslýchat Monu a přimějí ji aby jim dala všechna tajemství, která na ně ví. Hanna po Moně žádá i čip s videem, ale Mona oho odmítá dát z ruky. Rozhodla se, že bude pátrat po osobě v červeném kabátě. Při výslechu Mona vyzradí spoustu tajemství a záhad, které se dívkám staly. Mona lhářkám ukazuje své doupě a ukazuje jim i své složky o nich v tu chvíli se jí, ale někdo nabourá do počítače a smaže jí všechny složky. DiLaurentosovi se stěhují zpět do svého doma a staví Alison svatyni v jejím starém pokoji. Hanna se snaží být milá na Monu, ale jen proto aby získala video a zachránila tak svou matku Ashley. Aria se stále vyhýbá Ezrovi aby neměl problémy v práci, znovu ho přijali na Rosewoodskou sřední jako učitele. Ale jeho nástup nebyl slavný. -A poslala řediteli fotky Ezry a Arii a Ezru zatkli. To se Arii pouze přehrávalo v mozku, když čekala v ředitelně.
Taky jste se lekli? Já teda nehorázně moc :D
Mona nakonec věnovala Hanně video. A tento díl je další, který končí pohřbem. Jak jinak pohřbem policisty Wildena.

Tak a teď mi povězte jestli jste se těšili na novou sérii tak moc jako já a jestli vás tento díl nezklamal. Děkuju za každou reakci :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama